Wesołych Świąt

Wesołych Świąt

Życzymy Wam aby te Święta były dla Was pełne ciepła, spokoju i radości w gronie najbliższych.

W tym roku zaangażowaliśmy się we wsparcie Stowarzyszenia mali bracia Ubogich, które corocznie organizuje wyjątkowe spotkanie wigilijne dla osób starszych.

Chcieliśmy podzielić się tą radością z Wami, ponieważ dzięki Wam mogliśmy przekazać darowiznę na rzecz tak wspaniałej inicjatywy.

Dziękujemy za Wasze zaufanie i partnerstwo.

Radosnych Świąt i pomyślności w nadchodzącym roku!

świętaŻyczenia

Zobacz pozostałe wpisy

KSeF odroczony
podatki

KSeF przeniesiony w czasie

Ministerstwo Finansów poinformowało o przeniesieniu terminu wprowadzenia obowiązkowego Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF) z pierwotnie planowanego 1 lipca 2024 roku. Decyzja ta została podjęta w związku z wykryciem błędów, które uniemożliwiają zrealizowanie planów dotyczących KSeF.…